Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Pólnaga Miley.Szok!!!!!!!!


Pólnaga Miley.Szok!!!!!!!!

Półnaga Miley Cyrus na okłace Vanity Fair

Miley Cyrus / Vanity Fair
15-letnia sensacja o imieniu Miley Cyrus dostąpiła zaszczytu pozowania do okładki kultowego magazynu Vanity Fair. Miley jest prawie naga, a jej piersi okala jedynie zwiewny szal. Efekt sesji zdjęciowej nie przypadł chyba do gustu młodej gwieździe, ponieważ przeprasza za fotki. Dlaczego?

 

W czasie sesji do magazynu Vanity Fair Miley Cyrus towarzyszyli rodzice (z tata na zdjęciu) oraz młodsza siostra. Zdjęcia miały być subtelne i delikatne - takie jak Miley - jednak czy nie za wcześnie na takie sesje w przypadku 15-latki. W Stanach zawrzało. Oto co sama zainteresowana mówi na ten temat.

 

- Wzięłam udział w sesji, która miała być "artystycza", ale po zobaczeniu zdjęć i przeczytaniu artykułu, czuję się bardzo zakłopotana - mówi panna Cyrus. - Nie chciałam, żeby to się stało (wzbudzenie sensacji?) i przepraszam wszystkich moich fanów, którzy się tym przejęli.

 

Tak naprawdę to Miley Cyrus nie była naga, ale jej tłumaczenie na nic się nie zdało. Wszyscy pamiętają jej dwukrotną wpadkę z dość kontrowersyjnymi zdjęciami, które obiegły internet. Wtedy wydawała się wstydzić, ale tą sesją sugeruje coś zupełnie innego.

 

 

Jak to się stało, że Miley pozowała prawie nago? Było to ostatnie ujęcie i rodzice opuścili plan. Z Miley została tylko babcia i nauczycielka. Światowej sławy fotograf, Annie Leibovitz, zapewniała wszystkich, że portret młodej gwiazdy będzie bardzo artystyczny. Podobno rodzice byli zażenowani, gdy zobaczyli efekty.

 

 

Może rzeczywiście trochę za wcześnie, ale Kotkowi nawet się to zdjęcie podoba. A Wam?

 

A tak było na planie:

 

 

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Vanity Fair.


Głosuj (0)

Nati-Miley 15:25:38 29/04/2008 [Powrót] KomentujU mnie konkurs na naj bloga!
Dropsik 19:05:23 29/04/2008
| brak www IP: 83.26.245.139

Lay By: Aisha
WELCOME
Tu wpisz powitanie


LINK ME

Dodaj nas do ulubionych
BLOG
blog
book
about me
fav meTOP AFFILATES


FAVORITES
life-rihanna.blogasek.pl


LINKS
blog Pauli - to dla fanów Vanessy Hudgens
uwielbiacie Us5-todla Was blog Julci
pokazówka Hannaha Montanna
Hsm kontra Hannah MontannaCLUBS
{kluby}


ARCHIVES
2008
Kwiecień
Luty
2007
GrudzieńLAYOUT

Free Music
Free Music
Free Music